Jsem designérka, která vytvoří váš styl a zářivě jednoduché outfity 

Základem mých služeb a celého mého přístupu je přirozenost a styl. Mým cílem je pro vás vždy navrhnout čistý a propracovaný outfit a také styl, který bude působit harmonicky s vámi.Chci vždy vyjádřit a podtrhnout vaši osobnost tak, abyste se cítila příjemně, sebejistě a svá.

Věnuji se široké škále typů outfitů a šatů od osobní klientely (svatební a společenské šaty, plesy a další významné životní události), přes modely na rande či každý den v týdnu.

Jsem absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Brně, obor pletařství.

Miluji především ženskost, čistotou linií, preciznost a nadčasovost. Z  mojí dílny LENA.BE vycházejí modely nejen pro denní nošení, ale také speciální edice svatebních šatů na kterých využívám šikovné ruce svých krejčových. Na veškeré modely používám kvalitní materiály z Itálie a Francie.

Baví mě minimalistický design nejen oděvů, ale také interiérů. A tak od roku 2019 Vám ráda s moji kamarádkou připravím design vašeho svatebního dne na míru.

Jsem orientovaná na kontakt se zákazníkem. Proto návštěvě salonu LENA.BE věnujte více času, budu si vás hýčkat, popovídáme si u kávy či čaje.

Přijměte pozvání ..... s láskou, Váš osobní krejčí MAGDALÉNA.