PRO NĚJ

KOŠILE NA MÍRU 

Košile na míru šijeme z látek vysoké kvality, převážně z italské bavlny. Našim zákazníkům umožňujeme vstoupit do procesu výroby košile v co největší možné míře, aby výsledek co nejlépe odpovídal jejich individuálním představám. U nás si můžete zvolit jak látku, ze které bude vaše košile ušita, tak střih, knoflíky či umístění monogramu podle svého vkusu. Každý oděv, který opustí naši dílnu, je díky tomu originálním kouskem, který reflektuje osobitost svého nositele.

Košile na míru nabízíme v několika kategoriích, ceny se liší dle zvoleného materiálu a metody šití. V každé kategorii můžete vybírat z desítek až stovek rozmanitých látek. Tak jako u obleků na míru nabízíme na výběr bespoke nebo made-to-measure. 

Výroba košile na míru trvá 2 týdny. Za příplatek 750 Kč nabízíme možnost expresní výroby do 5 pracovních dnů.

LÁTKY

Abychom dosáhli špičkové kvality konečného produktu, používáme výhradně přírodní materiály (bavlna, len), což je základní předpoklad toho, abychom se cítili příjemně a pohodlně. Veškeré nakupované látky mají jasný původ u předních evropských výrobců látek, a to ať už se jedná o českou Miletu, rakouský Getzner, švýcarské Alumo nebo látky italských výrobců Albini či S.I.C Tess. 

NITĚ

Bez nití by byla košile jen hromadou několika na sebe navazujících kusů látky. Až nitě pomohou jednotlivým částem držet tvar, díky nitím se hromada materiálu může honosit názvem "košile". Proto ani výběr nití nenecháváme náhodě a šijeme výhradně nitěmi německého výrobce Amann. Jsou pevné, nesráží se a jsou ideální pro ruční sešívání bavlny. 

KNOFLÍKY 

Je to jak blýskání na lepší časy, jak jiskřivá předzvěst skvělého dne. Třpytivý lesk perleťových knoflíků od českých a italských výrobců dává košilím Janek nádech snového luxusu, příslib hýčkavé kvality a komfortu. Ale také hravost patří k životu, takže v naší nabídce nechybí módní a různobarevné knoflíky. Ostatně - jakou barvou byste vyjádřili radost?

VYZTUŽENÉ MATERIÁLY

O správný tvar a tuhost manžet i límců se postarají výztužné materiály od renomované švýcarské firmy Freudenberg Vilene.