PRO NI

SVATEBNÍ ŠATY

Od návrhu po poslední steh ...

Milé slečny, rozhodly jste se oslavit svůj "nejkrásnější den"  ve svatebních šatech od módní návrhářky Magdalény Bergmanové ? Poradíme Vám, jak na to. 

V životě každé ženy patří svatba k nejdůležitějším a nezapomenutelným dnům. Šaty každé nevěsty by měli vystihnout její osobnost, podtrhnout ženskost a učinit z ní skvost jejího dne.

SPOLEČENSKÉ ŠATY

Na míru dress code a přání zákaznice …

Navrhnu Vám šaty do společnosti na míru dress codu pořádané akce a pak, především na míru vašim snům.


KREJČOVSTVÍ

Model navržený jen pro Vás …

Na zakázku pro vás navrhneme a  zhotovíme cokoliv. 

Připravíme návrhy a se vším poradíme.TVORBA ŠATNÍKU NA MÍRU 

Módní poradenství 

Pokud si na nákupech a před zrcadlem věčně nevíte rady, obraťte se na nás. Navedeme vás tou správnou cestou ...

MATERIÁLY 

Ze kterých si můžete vybrat ....

Emanuel Ungaro, značka založená v roce 1965 francouzským designérem stejného jména, sezóna po sezóně se vyznačuje svým odvážným, ale ženským stylem. Dnes je mezinárodně uznávaný pro své čisté linie, jasné výtisky, upřímnou pozornost k detailu a barvě. Neustále se rozvíjející značka, která se v loňském roce otevřela mužskému cíli s novou kapslí Man: luxusní materiály a vylepšené detaily, synonymem silné osobnosti. 

Estethia - GB Conte, značka skupiny Marzotto, nabízí minimální linii s módní duší: inovativní dresové tkaniny pro moderní a dynamické šaty.

Carnet, synonymum kvality, dokonalosti a stylu. Široká škála látek určených k interpretaci elegance mužského světa, oslavující nadčasový luxus a umění výroby 

Carnet de Mode, značka vlastněná Ratti, narozená v roce 1992 a specializovaná na prodej exkluzivních tkanin pro dámské high fashion. Styl a výzkum rozlišují tuto kolekci s širokou škálou přírodních barviv a tištěných látek, které jsou navrženy tak, aby přizpůsobily váš vzhled ženským a sofistikovaným vlastnostem. 

Elegance, německá historická značka licencovaná skupině Ratti - Marzotto, nabízí exkluzivní látky pro vysoce módní oděvní oděvy se sofistikovanou identitou.

Paleta barev, která kombinuje akcenty spojené s nejnovějšími módními trendy s klasickými a nepřetržitými nuancemi. United vždy k dispozici v široké škále látek: hedvábí (mousseline, satén, krepdešín, hedvábí šantung, ...), smíšená as Marocain a saténovým Envers sobolí, bavlny, lnu, vlny a kapsle tkaniny pro svatební šaty. Široký nadčasový sortiment, který dokáže uspokojit náladu každé sbírky. 

Tessuti di Sondrio, nesporný vůdce v produkci bavlny a všechny její nekonečné interpretace. Od nejklasičtějších dokončení až po nejpřekvapivější experimentování, k vývoji klasické bavlny, schopné znovuobjevit se, překvapit a uspokojit různé styly.


Guabello, značka s hlubokými kořeny v řemeslné výrobě, od roku 1815 vytvořila kolekce s vybranou vlnovkou a exkluzivními jemnými vlákny, které kombinují tradici, styl a výzkum. 

Redaelli, historická značka ve světě deformovaných sametů. Odborné dovednosti a pokročilé technologie v kombinaci s řemeslnou tradicí umožňují získat nekonečné interpretace barev a nálady vždy na špičce. 

Bratři Tallia Delfino, známý a uznávaný značku tkanin pro pánskou módu, celosvětově uznávané pro své odborné znalosti v soukeníkům jemné tkaniny, která je symbolem dokonalosti Made in Biella. Společně s Carnetem byl vytvořen ambiciózní projekt "Made to Measure" pro šití a řezání, který zaručuje vysoké standardy kvality tkanin a služeb. 

Carnet Style, řada značky Carnet, která se liší v panoramatu prodeje exkluzivních látek: móda jako reprezentace snu o kráse a stylu . Styl a výzkum rozlišují tuto kolekci s širokou škálou přírodních barviv a tištěných látek, které jsou navrženy tak, aby přizpůsobily váš vzhled ženským a sofistikovaným vlastnostem. 

Carnet Couture, čára narozená jako interpretace světa Couture značkou Carnet . Sbírky se zaměřují na výzkum špičkových textilií a rafinované kvality, které jsou určeny pro ženy s elegantní elegancí. Klíčová slova jsou FEMININITY a PORTABILITY.