ZHOTOVENÍ DÁMSKÉHO ODĚVU NA MÍRU

Milé dámy, jsou okamžiky a příležitosti, které pro nás mnoho znamenají a kdy chceme být obzvláště krásné a originální. Chceme být jedinečné, včetně krásných šatů, kostýmu, které jsou jen pro nás, máme je jen my. Dokonale nám padnou, cítíme se sebevědomě, protože jsme krásné.

Proto jsme tu s naším zakázkovým návrhářstvím a šitím na míru jen pro Vás.

Našim zákazníkům nabízíme následující služby:

  • Osobní konzultace s módní návrhářkou ohledně sestavení šatníku
  • Příprava návrhu
  • Vytvoření návrhu
  • Výběr materiálu
  • Individuální úpravy modelu LENA.BE na vaši postavu
Dámská zakázková tvorba je velice rozmanitá a proto s určitostí nelze přesně popsat a  specifikovat průběh zakázky. Vše se odvíjí především od zvoleného oděvu, navrhujeme a realizujeme vše pro ženy a to od dámských halenek a dámských společenských a formálních oděvů  až po dámska saka a kabáty, společenské a svatební róby.

U těchto modelů je přístup k tvorbě velice individuální a nejprve je podstatná osobní konzultace, při které se upřesní požadavky, termíny a postupy dané zakázky. Při tvorbě náročných, především svatebních šatů, může trvat konzultační i návrhová fáze i déle než je obvyklé u jiných zakázek. Proto je vhodné rozhodnout se v těchto případech pro konzultaci s dostatečnou časovou rezervou (optimálně nejméně 3 měsíce před potřebným termínem zhotovení).

Zjednodušený popis průběhu zakázky:

Osobní konzultace: Při osobní konzultaci Vám pomůžeme zformulovat Vaše přání, požadavky na design (ujasníme si volbu návrhu střihu, účel použití) .

Měření: Vezmeme Vám míry, které jsou základem perfektně padnoucího střihu.
Výběr materiálů: Společně vybereme materiály, ze kterých bude oděv zhotoven. K výběru materiálů Vám předložíme aktuální nabídku z metráže od vybraných dodavatelů, nebo společně navštívíme vybrané specializované obchody s oděvní metráží .

Tvorba návrhu: Vytvoříme Vám návrh oděvu. Pro své klienty vždy zhotovujeme alespoň tři návrhové varianty, u společenských a svatebních šatů je to na dohodě (do pěti originálních návrhů), ze kterých si mohou vybrat.


První zkouška: Po objednání všech potřebných oděvních materiálů připravíme oděv na první zkoušku. Zkonstruujeme ručně individuální střih na základě naměřených rozměrů. Oděv ručně nastehujeme, abychom u zkoušky mohli doladit detaily střihu, délkové poměry objemy a proporce.

Následujíci zkoušky: Po upravení oděvu po první zkoušce následují většinou ještě dvě další zkoušky, u společenských a svatebních šatů je počet zkoušek individuální (dle náročnosti), které jsou nezbytné pro dokonalé vypracování.


Doba: Doba návrhu a realizace u dámských oděvů je od 2 týdnů u halenek a oděvů bez podšívky, do jednoho měsíce u oděvů s podšívkou. U náročných zakázek (svatební a společenské šaty) jsou termíny individuální.

Neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci. Těšíme se na setkání s Vámi, ať už v sídle Vaší společnosti, ve Vaší kanceláři nebo v našem fashion store LENA.BE Galerie Orli 3, Brno. Pro další informace nás prosím kontaktujte. Služba s názvem: „Jen pro Vás“


Pouze v LENA.BE  máte neopakovatelnou  šanci si nyní vyzkoušet změnu vaší image během jediného dne.

Tým LENA.BE  vám nejprve vytvoří nový „look“a hned poté Vás umělecky vyfotí náš profesionální fotograf.


Tuto službu doporučujeme  jako tip na dárek!

 

 

    

Online rezervace Vaší schúzky